logo

נדל"ן בראשון לציון

נדל"ן בראשון לציון

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על ראשון לציון בכל הקשור להתפתחות נדל"ן. העיר הרביעית בגודלה בישראל נמצאת בצמרת הערים המבוקשות ובין 10 הערים המובילות, עפ"י הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בתנופת התפתחות עירונית. מדוע זה קורה ומה מיוחד כל כך בעיר שהופך אותה לפנינת נדל"ן מבוקשת עבור רבים מתושבי ישראל, המבקשים לרכוש דירה/ נכס? 

ראשון לציון גבוה במדד איכות החיים. 

רבים מאיתנו מכירים את החיפושים אחר המקום הטוב ביותר לרכוש בו דירה. עיר / יישוב בו נוכל להשתקע עם המשפחה, ליהנות משירותים מוניציפליים מתקדמים, חינוך איכותי, חיי תרבות ענפים ועוד. אחת מהערים הבולטות שעונה על קריטריונים אלו ויותר, היא ללא ספק ראשון לציון. עפ"י סקרי הלמ"ס שבדקה 16 מהערים הגדולות בארץ, עם יותר ממאה אלף תושבים, קיבלה העיר ציון גבוה מאד במדד איכות החיים (בין 10 הראשונות לעיר שתושביה הכי מרוצים מהחיים), בה התושבים שבעי רצון מאפשרויות התעסוקה המרובות, השירותים המוניציפליים כמו ניקיון, איסוף האשפה, שיטור וביטחון, תחנת רכבת, תשתית הכבישים שהולכת ומתפתחת ככל שהעיר גדלה, מקומות בילוי וכמובן הקרבה למרכז – תל אביב, שהופכת את העיר לאטרקטיבית עוד יותר. 

נדל"ן בראשון לציון. 

ראשון לציון היא אחת מהערים עם הביקוש הגבוה לנדל"ן למגורים, הצפי הוא כי במהלך 6-7 השנים הקרובות, יהגרו אליה מכל רחבי הארץ מעל 100,000 תושבים חדשים, כאשר בין הסיבות בולטות לכך היא תנופה גדולה בפרויקטים של התחדשות עירונית, העיקרי שבהם הוא פרויקט שכונת רמת אליהו, הממוקמת במערב העיר, הנחשב לאחד מהפרויקטים של התחדשות עירונית מהגדולים בארץ, על פיה מתוכננות כ- 5400 יח' דיור בבניינים רבי קומות. בנוסף לכך, מתוכננת בנייה של עשרות אלפי יח' דיור עקב פינוי מחנה צריפין, מתחם ה- 1000 ואחרים, מה שיאפשר יותר היצע והוזלת מחירי הדיור בעתיד. על מנת להצליח לקלוט את התושבים החדשים, עוברת ראשון לציון מהפכה בתחבורה הציבורית, תוך שדרוג התשתיות והסעת המונים. ומה בעניין אזורים אטרקטיביים למגורים? ראשון לציון מחולקת לשני אזורים- מזרח העיר ומערבה, ובכל אחד מהם נבנות שכונות מגורים חדשות המביאות איתן מתיחת פנים של ממש באזורים בהם הן נבנות, כמו למשל שיפוץ/ בנייה של בתי ספר וגני ילדים, פארקים, מוסדות לימוד ותרבות, מתחמי בילוי ועוד. כמו כן, ישנן שכונות וותיקות בעיר, הזוכות גם הן לשיפוצים נרחבים וניתן לראות זאת בשכונות כמו שכונת רמז -המושכת אליה בעיקר משפחות צעירות עם ילדים בשל קרבתה למוסדות חינוך, מרכזי קניות גני שעשועים וגנים מטופחים. 

שוקלים לעבור לראשון לציון? הנה מה שמחכה לכם. 

אז יש בה חוף ים מטופח  ויפהפה, אך לא רק. העיר מציעה לתושביה מוסדות חינוך ותרבות איכותיים, שרותי בריאות וחיי קהילה עשירים. ראשון לציון משופעת מקומות תיירותיים, גן חיות שעבר שדרוג ושיפור, פארקים ציבוריים, מגרש כדורגל מודרני, אתרים היסטוריים ואתרי תרבות (כמו מוזיאון אגם המרהיב), מקומות בילוי, קניונים, בתי קולנוע (יותר מכל עיר אחרת בישראל) ואפילו אגמים מלאכותיים (אגם ראשון ואגם הנקיק).

בנוסף לכל אלו, אחד היתרונות הבולטים במעבר לראשון לציון הוא עדיין מחירי הנדל"ן. כאחת הערים הגדולות בישראל ומיקומה במרכז, אנו עדים למחירי נדל"ן נמוכים יותר משכנתה הגדולה – תל אביב, מה שהופך את העיר לאטרקטיבית עוד יותר למגורים. 

מידע חשוב

זה מה שהיה ללקוחות שלנו לומר:

צור קשר

logo